Moje historie

Navštěvoval hudební školu umění (LŠU) v Třebíči, obor piáno a sólový zpěv. Poslední ročník absolvoval v Uherském Brodě v roce 1982, kde složil úspěšně závěrečné zkoušky na klavír a tím začala jeho hudební kariéra.
Do Uherského Brodu ho přivedlo studium na střední škole v oboru strojírenském, jako budoucí mechanik NC strojů.
Po letních prázdninách v roce 1983 nastoupil do druhého ročníku, místní kapela SEKÁČI (později MIX) pod vedením Hynka Rocha z Uherského Brodu ho oslovila, hledali nového člena na klávesové nástroje a s touto kapelou poprvé v šestnácti letech stál na velkém pódiu, jak si vzpomíná, byl to ples v kulturním sále, hned jako první vystoupení. Začal nejvíc času trávit na zkušebně za piánem, cvičil zpěv a jezdil s kapelou o víkendech po zábavách.

Po matuře r. 1986 se rozloučil s kapelou a odcestoval studovat na Slovensko do Liptovského Mikuláše na VVTŠ, stal se vojákem z povolání.

Se studenty na VVTŠ Liptovský Mikuláš založili kapelu INDEX. Pracovali i na vlastní tvorbě, jezdili na soutěže (např. Zlatý štít liptova) a dosahovali předních umístění.
Muzice a hlavně sólovému zpěvu se chtěl opravdu naplno věnovat, a tak v roce 1990 odešel z vysoké školy, našel skvělého kytaristu, založili duo a profesionálně vystupovali v Tatrách v různých hotelích, barech a vinárnách atd. v zastoupení soukromé umělecké agentury NORTH STAR - Liptovský Mikuláš a později Slovenská umělecká agentura UNIVERZAL - Banská Bystrica.

V roce 1993 po rozdělení Československa se Miloš přestěhoval ze Slovenska na Vysočinu do rodného města Třebíč. Za pár měsíců dostal nabídku zpívat a hrát na klávesy ve velmi známé kapele Variace v Třebíči pod vedením Karla Kříže, hráče na basovou, doprovodnou kytaru a zpěv, skvělá zpěvačka Eva Křížová, elektrická sólová kytara - Miroslav Kulhánek a bicí nástroje Ladislav Matějka. Kapela hrála na jedničku, vystoupení stabilně každý víkend pátek a sobota. Prostě všichni skvělí muzikanti a navíc báječní přátelé, se kterými je stále v kontaktu. Často na tohle období rád vzpomíná.

Koncem roku 1999 se z rodinných důvodů přestěhoval do Brna, kde měl také již dost přátel a hlavně připravené další hudební plány.
Nastěhoval se do centra Brna a v roce 2000 navázal spolupráci s populární kapelou Idyla, jako zpěvák, hráč na klávesové nástroje a hudební aranžmá pro celou kapelu. V roce 2005 se kapela přejmenovala na Grif 05.

V roce 2005 si začal pořizovat svoji vlastní aparaturu, připravoval se na sólovou dráhu, dával dohromady repertoár a navázal spolupráci s několika uměleckými agenturami.
Netrvalo dlouho, začal naplno pracovat na svém repertoáru, a tak postupně vznikla jeho sólová kariéra. Jezdí tedy na vystoupení, jak sólo, tak i s kapelou Grif 05, se kterou ho můžete vidět na různých akcích.
V roce 2007 si koupil domeček na Brněnské přehradě kde má skvělé podmínky pro svoji hudební činnost. Píše texty a skládá muziku na další připravované sólové CD s vlastní tvorbou.
V dubnu 2008 nazpíval pro svoje fanoušky první CD s pomocí jeho kamaráda Karla Kříže z bývalé kapely Variace v Třebíči.
Rok 2011 byl z rodinných důvodů smutný, a tak i příprava CD vlastní tvorby se pozastavila.
V roce 2012 si zařídil vlastní nahrávací studio a v květnu vydal druhé úspěšné CD s názvem Jen pro tebe, nahrané ve svém studiu v Brně.
Spolupracuje také s výborným textařem, ale i skvělým kamarádem Jarkem Zímou, pro kterého hudebně zaranžoval několik písní.Šťastný nový rok 2013, nejen v hudební činnosti a pokračování práce na vlastní tvorbě, ale i v osobním životě.
Nazpíval konečně dvě písně z vlastní tvorby, na druhou se připravuje video a průběžně chystá další. I když se časově posunulo, věří, že začátkem roku 2014 bude již komplet CD nahrané.
Dále pak listopad a prosinec 2013 se pro vás připravovaly tyto nové webové stránky, daly hodně práce a času, ale věří, že se vám líbí a rádi je navštěvujete.
A co bude dál? To se uvidí :-)))
Každopádně připravuje pro vás do repertoáru neustále nové písně a těší se na další vystoupení.

No a v roce 2014 jistě přibydou další řádky do historie....

V roce 2014 a 2015 zvládl nazpívat a kompletně dokončit ve svém studiu šest autorských písní ( hudba, texty, hudební aranžmá) na připravované CD.
Ke své hudební činnosti začal od března 2015 vyučovat na Základní umělecké škole v Třebíči obor EZHZT (elektronické zpracování hudby a zvuková tvorba) a EKN (elektronické klávesové nástroje). Z toho důvodu si od září 2015 zvyšuje vzdělání, studuje dva semestry na NIDV - Pedagogické minimum, pedagogika a psychologie.
Dne 11.12.2015 se stává jeho mediálním partnerem Radio Fenix a jeho skladby jsou zařazeny do vysílání. Velmi se z toho těší nejen on sám, ale samozřejmě i jeho fanoušci.