Nabídka sólového vystoupení:

  • Miloš Alexandr - zpěv živě + hudební podklad - vlastní aranžmá

    Podle potřeby, požadavku, druhu a místa akce, další zúčastnění:
  • Technik - (stěhování a zapojení aparatury)
  • Zvukař

 

Sólová vystoupení jsou ozvučena vlastní profesionální hudební aparaturou s výkonem PA systému od 2x400W (menší prostory - místnosti, restaurace, kavárny, salonky, atd.) až do 2x1600W (velké prostory - kulturní sály, tělocvičny, haly, venkovní hřiště, atd.)

K vytvoření příjemné atmosféry je prostor barevně osvětlen halogeny a světelnými efekty. K dispozici je bezdrátový mikrofon pro moderování a přehrávač médií - CD, Flash, paměťová karta. Objednavatel (pořadatel) si tak může přinést na akci i svoji oblíbenou hudbu.

Délka hudebního vystoupení je 6 hodin s možností prodloužení až na 10 hodin, vše dle individuální domluvy a přání pořadatele, objednávajícího. Na svatbě je možnost výběru písničky z repertoáru pro taneční sólo novomanželů a v průběhu večera písně na přání dle přiloženého repertoáru.

Miloš Alexandr - zpěv živě + hudební podklad - vlastní aranžmá
Sólová vystoupení jsou ozvučena vlastní hudební aparaturou s výkonem PA systému
od 2x400W (menší prostory - místnosti, restaurace, kavárny, salonky, atd.) až do 2x1600W (velké prostory - kulturní sály, tělocvičny, haly, venkovní hřiště, atd.)
K vytvoření příjemné atmosféry je prostor barevně osvětlen halogeny a světelnými efekty.
K dispozici je bezdrátový mikrofon pro moderování a přehrávač médií -
CD, Flash, paměťová karta.
Délka hudebního vystoupení je 6 hodin s možností prodloužení až na 10 hodin, vše dle individuální domluvy a přání zákazníka. Samozřejmostí na svatbě je výběr písničky
z repertoáru pro taneční sólo novomanželů a v průběhu večera písně na přání dle přiloženého repertoáru.